Жінка робила все можливе, щоб посварити сина з майбутньою дружиною. Але незабаром сталося таке, після чого її ставлення різко змінилося

Жінка робила все можливе, щоб посварити сина з майбутньою дружиною. Але незабаром сталося таке, після чого її ставлення різко змінилося

Юра і Варя познайомилися в бібліотеці — і таке буває. Вона була на другому курсі філологічного, а він вже викладав в університеті, хоча сам тільки недавно закінчив навчання. Вони швидко знайшли спільну мову, і так само швидко зрозуміли, що це доля. Юра і Варя одружилися лише після того, як дівчина закінчила університет і почала працювати. Вони були з хороших сімей, досить заможних, тому квартиру Юрі і Варі на весілля подарували батьки. З дітьми молоде подружжя не поспішали. Варя вирішила спочатку зробити кар’єру, тому первісток з’явився в пари, лише після того, як Варя пропрацювала в редакції місцевого журналу п’ять років і отримала підвищення. Андрій був пізньою і єдиною дитиною, тому його балували і виховували майже в повній свободі. Хлопчик ріс розумним і слухняним, він ніколи не сперечався з батьками, добре вчився і поводився зразково. Однак спортом не хотів займатися, та й за холодну воду не брався.

Цікавила Андрія найбільше не філологія, як матері, і навіть не інженерія, як батька, точніше, не просто інженерія, а комп’ютерна. Тому Андрій успішно закінчив університет і влаштувався в якусь іноземну фірму-працював онлайн. Андрій заробляв досить багато, тому з першої ж зарплатою з’їхав від батьків. Варя і Юра навіть точно не знали, де тепер живе син, він часто до них навідувався, але про своє життя не поспішав розповідати. Згодом батьки все ж дізналися, що у нього є дівчина. Але Андрій чомусь не хотів знайомити її з Юрою і Варею, а одного разу просто прийшов і приголомшив всіх: — Мама, тато, я одружуюся! — Як же, синку, ми навіть з дівчиною твоєю не знайомі. Ми не знаємо, хто вона, звідки, хто її батьки, чим вона займається … не можна ж так. — Можна, Мама. — Може, твоя Галя вагітна? — серйозно запитав Юрій сина. — Ні, тату, не вагітна … поки. А якби і була, то вже моя справа. — Не тільки твоя, синку, ми є твої батьки, і маємо право знати. — Добре, завтра прийдемо разом з Галею. Познайомитеся.

Варя не знала, що готувати, як зустрічати гостю — майбутню невістку, адже нічого про неї не знала. Коли Галя з Андрієм зайшли в квартиру, то Варя просто обімліла, адже прямо з порога дівчина продемонструвала свою неосвіченість: — Мам, а куди шапку класти? — Чи не «класти», а «покласти». І не » мама «, а Варвара Валентинівна. — Андрій, ну скажи їй, хай не виправляє мене. Після того, як Галя з Андрієм пішли, Варя з чоловіком стали думати, як позбавити свою сім’ю від такого «щастя». Вони вирішили, що якщо Галя не вагітна, то вони легко намовлять сина покинути її. Але Андрій стояв на своєму, говорив, що дуже любить Галю, і вже точно не передумає. «Коли ви з нею краще познайомитеся, то теж полюбите», — було його останнє слово. Довелося готуватися до весілля. В редакції Варя поскаржилася колегам на майбутню невістку, тому вони також допомагали їй відвернути Андрія від Галі, і дуже здивувалися, коли прийшли запрошення на весілля: — Що там твій син, чула, одружується на сільській? — Ой, не питай, Аня.

Але селючка навіть розмовляти нормально не вміє, а Андрійко мій нічого не хоче чути, так що буде весілля! — Ти справді не змогла йому нічого довести? — І таке буває, Аня. — Занадто багато ви дозволяли синові, багато свободи давали, от і тепер пожали плоди. — Пізно вже махати шаблею. На весіллі батьки Андрія познайомилися з рідними Галі. Виявилося, що тата у дівчини не було, а мати втекла з якимось пройдисвітом, ще коли Галя була маленькою. Виховувала її тітка — дуже добрий і співчутливий чоловік. Галя добре закінчила школу і в педагогічний коледж сама поступила, почала відразу підробляти, сама себе забезпечувала. А зараз працювала в дитячому садку. Там дівчину цінували і хвалили — що з того, що розмовляти правильно не надто вміє, зате вона працьовита і дуже добра, всім завжди допомагає і діточок дуже любить. Після весілля Варя і Юра стали трохи тепліше ставитися до невістки. Все змінилося, коли Галя і Андрій вирішили побудувати власний будинок, і щоб заощадити переїхали до його батьків. Тоді вже Варя змогла по-справжньому пізнати невістку і полюбити її.

Галя не тільки на роботу ходити встигала, але і вдома все робити, так що тепер Варя могла і відпочити: невістка і посуд помиє, і поприбирає, і їсти приготує — та ще й таку смакоту. Помітила Варя, що і син її змінився на краще. Раніше він говорив, що «фізична» робота не для нього, і чашку після себе він мити не буде. А зараз у всьому допомагав Галі, і навіть будинок будувати почав сам, за допомогою друзів і рідних, звичайно, але раніше Варя не могла і подумати, що коли її син буде сам будувати собі сімейне гніздечко. Галя і Андрій перебралися незабаром в власний будинок. Він був великий — двоповерховий, і як тільки перший поверх був готовий, молодята з’їхали від батьків. Скоро Галя завагітніла і народила красиву дівчинку, потім — хлопчика. Андрій з дружиною жили просто душа в душу. Тепер Варя називала Галю «дочкою» і шкодувала, що колись розповідала щось погане про невістку своїм друзям і близьким.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *